Flemming Wisler

Kreativ chef og entreprenør
wisler@nxtbrand.dk
læs mere


Jan Egesborg

Seniorrådgiver, Public Affairs og forfatter
jan@nxtbrand.dk
læs mere


Nikoline Kern

Projektchef og filosof
nikoline@nxtbrand.dk
læs mere


Stine Skøtt Olesen

Art Director, grafisk designer og illustrator
stine@nxtbrand.dk
læs mere


Ulrik Gerdes

Seniorrådgiver og strategiudvikler
gerdes@nxtbrand.dk
læs mere


Cecilie Uhrenholdt

Rådgiver og analytiker
cecilie@nxtrelations.dk
læs mere

Madeleine Kate McGowan
Kunstner, filmskaber og redaktør
madeleinekate@nxtbrand.dk
læs mere


Amanda Koefoed

Rådgiver og sociolog
amanda@nxtrelations.dk
læs mere


Helene Jakobe Bom

Rådgiver og TECH-observatør
helene@nxtrelations.dk
læs mere